GAZ PŁYNNY

GAZ PŁYNNY

Jest powszechnie wykorzystywany do ogrzewania domu i obiektów przemysłowych.

Gaz propan i propan butan doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie dociera gaz ziemny.

Dodatkowym plusem jest wygoda, bo jedna instalacja zapewnia nie tylko ciepły dom i ciepłą wodę użytkową, ale podłączona do kuchenki, dostarcza gazu do gotowania. Taka, wygoda to niezaprzeczalna zaleta instalacji na LPG.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oferujemy dostawy gazu propan i propan butan do zbiorników przydomowych.

Oferowany przez nas gaz płynny, spełnia polskie normy jakości (PN-EN 589 „Paliwa do pojazdów samochodowych LPG. Wymagania i metody badań” oraz PN-C-96008 „Przetwory naftowe. Gazy węglowodorowe. Gazy skroplone C3 – C4”.) czego potwierdzeniem są odpowiednie certyfikaty wydane przez akredytowane ośrodki badawcze.

GAZ PŁYNNY W BUTLACH

Gaz płynny w butlach jest  niewątpliwie świetną alternatywą gazu ziemnego w domach jednorodzinnych (gdzie nie ma możliwości podłączenia instalacji do gazu ziemnego). Ma bardzo szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Jest bardzo popularnym żródłem energii, ze względu  na jego mobilność.

Oferujemy Państwu gaz w butlach wraz  z dowozem do domu oraz podłączeniem. Nasi doświadczeni pracownicy, posiadający odpowiednie uprawnienia zadbają o to by wymiana odbyła się z zachowaniem najwyższych środków ostrożności, tak by mogli czuć się Państwo bezpiecznie we własnym domu.

Istnieje również możliwość napełnienia własnej butli w naszej rozlewni.

Oferujemy gaz napełniany mieszaniną propan- butan , bądź czystym propanem:

  • w  butlach turystycznych 1 kg, 2,kg, 3kg, 5kg
  • w butlach 10kg, oraz 11 kg
  • do wózków widłowych

W naszej ofercie znajdują się również butle 30 / 33 kg, które są idealną alternatywą do ogrzewania budynków mieszkalnych i pomieszczeń
magazynowych. Tego typu instalacje cieszą się dość dużą popularnością wśród użytkowników gazu płynnego, ze względu na szczegółowe wymagania wynikające z przepisów prawa budowlanego nie zawsze będziemy mogli osadowić zbiornik przydomowy.