SPRZEDAŻ PALIW PŁYNNYCH

KLIENT BIZNESOWY

Realizujemy dostawy oleju napędowego oraz paliw do odbiorców przemysłowych. Przedstawiana przez nas oferta jest dostosowywana indywidualnie do każdego klienta.

Wszystkie paliwa przebadane są w laboratoriach atestowanych przez Polskie Centrum Akredytacji. Wszelkiego rodzaju normy i dokumenty potwierdzające jakość naszego paliwa są zawsze dla Państwa wglądu.

 

KLIENT INDYWIDUALNY

Sprzedaż detaliczną paliw płynnych realizujemy poprzez sieć naszych czterech stacji paliw zlokalizowanych w powiecie skierniewickim oraz poprzez naszą partnerską stację, znajdującą się w Rawie Mazowieckiej.

Naszym głównym dostawcą jest krajowy lider na rynku paliwowym GRUPA LOTOS S.A, która w 90% zaopatruje nasze stacje w paliwa płynne.

Stawiamy szczególny nacisk na jakość oferowanych przez nas produktów, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom paliwa spełniające wymagania PN-EN 590:2013-12.

Na naszych stacjach paliw zaopatrzycie się Państwo w chwili obecnej w PB95, PB98, ON oraz LPG i butle 11 kg.

Każda stacja jest bogato wyposażona w akcesoria paliwowe, gazowe, samochodowe i spożywczo-monopolowe. Nasz personel zawsze jest do Państwa dyspozycji i chętnie służy pomocą.