Oferta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale poszerzamy gamę dostępnych produktów i oferowanych usług. W chwili obecnej na stacjach paliw zaopatrzycie się Państwo w PB95, PB98, ON oraz LPG, butle 11kg. Każda stacja jest bogato wyposażona w akcesoria paliwowe, gazowe, samochodowe i spożywczo-monopolowe. 
Rozlewnia gazu zajmuje się napełnianiem i dystrybucją butli gazowych 1kg, 2kg, 3kg, 5kg 11kg, 33kg oraz syfonów do wózków widłowych. Posiadamy ok. 200 punktów rozmieszczonych w woj. łódzkim i mazowieckim, gdzie można nabyć butle 11kg. Oferujemy kompleksową instalację kuchenek gazowych, przyłączeń do butli 33kg. Realizujemy dostawy gazu do ogrzewań przydomowych.
 
Zaopatrując się w paliwa na naszych stacjach macie Państwo pewność, że spełniają one wymogi jakościowe zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki oraz normy krajowe. Wprowadzamy upusty cenowe, które zależne są od ilości odbieranego paliwa oraz form płatności.
 
NASI DOSTAWCY:
Naszym głównym dostawcą jest krajowy lider na rynku paliwowym GRUPA LOTOS S.A, która w 90% zaopatruje nasze stacje w paliwa płynne. Stacja w Rawie Mazowieckiej zaopatrywana jest w paliwa płynne wyłącznie przez Lotos. Stawiamy szczególny nacisk na jakość oferowanych przez nas produktów, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom paliwa spełniające wymagania PN-EN 590:2013-12.
[email protected]